div

VODAFONE VIBRATIONS

Brand: Vodafone

Spolupráce: Next Level

Launch eventy pro vstup značky Vodafone na český trh

6 outdoor akcí v šesti městech (road show)

2 indoor akce – ve své době největší in-door dance music festival v ČR (Praha, Brno)

Celkem 18.000 osob

Datum: březen – duben 2006

Servis: ATL/ BTL kampaň a PR, event and promo koncept, project managemant,  promotion (tvorba promotion strategie, mechaniky, koordinace, vyhodnocení, promo týmy, promo outfit), audio & video produkce (výroba tv spotů), kompletní produkce, location scouting, exekuce, 3D design a výroba, personální servis, booking a managemant předních světových interpretů, performance a kostýmy, program, scénář, dramaturgie, režie, event design identity, technologie sms vstupenek, grafika (dtp studio, multimedia, animace), tisková produkce, promo aktivity (výroba a exekuce interaktivních workshopů), catering.


Barometr s.r.o.

existuje od roku 2003. Kořeny společnosti sahají k agentuře Lighthouse, která zaujímala od roku 1995 vůdčí pozici na trhu pořádání hudebních a kulturních akcí.

Jsme týmem profesionálů

, který vám zajistí servis v oblastech event marketingu, produkce, promotion, výroby dekorací, reklamních materiálů, 3D designu event-operation equipmentu, artist bookingu a personálního servisu. Naší předností je schopnost uspokojit vysoké nároky klientů na koncept, servis, kreativu, design a technické řešení. Přání jako zatlouci hřebík do vody nám vrásky neudělá. Naše agentura je v neustálém kontaktu s moderními technologiemi a trendy. Máme přehled o filmové, hudební i divadelní scéně, nejenom o té domácí. Podstupujeme rádi nové výzvy, tzn. nebojíme se netradičních řešení. Náš pohled na věc je stále mladý a současný, ale řídíme se heslem: Kdo chce jít dál, musí se podívat zpět. Vždy nabízíme více variant řešení, které vycházejí z požadavků klienta.

Umíme být jako armáda

, která plní svůj úkol bezezbytku, známe slovo odpovědnost a umíme ji nést. Naše exekuční a koncepční zkušenosti zkracují procesy a snižují cenu. Stanovených cílů dosahujeme za každého počasí.