div

PROMOTION

 • Tvorba promotion strategie
  (cílová skupina, dopad, mechanika, exekuce, vyhodnocení)
 • Event Scouting
  (analýza, výběr, hodnocení kulturních a sportovních akcí)
 • Sponzoring
  (společenské, kulturní a sportovní akce)
 • Spotřebitelské soutěže
  (koncept, exekuce, agenda, vyhodnocení)
 • Sales Promotion
  (netradiční mechaniky, výroba promoaktivit, exekuce)
 • Promo týmy
  (casting, školení promotérů, výroba kostýmů, líčení, styling, příprava komunikačního skriptu, timming,
  více na: www.toxxic.cz)
 • Grafika
  (DTP, design event identity, tvorba a produkce www prezentací)

Barometr s.r.o.

existuje od roku 2003. Kořeny společnosti sahají k agentuře Lighthouse, která zaujímala od roku 1995 vůdčí pozici na trhu pořádání hudebních a kulturních akcí.

Jsme týmem profesionálů

, který vám zajistí servis v oblastech event marketingu, produkce, promotion, výroby dekorací, reklamních materiálů, 3D designu event-operation equipmentu, artist bookingu a personálního servisu. Naší předností je schopnost uspokojit vysoké nároky klientů na koncept, servis, kreativu, design a technické řešení. Přání jako zatlouci hřebík do vody nám vrásky neudělá. Naše agentura je v neustálém kontaktu s moderními technologiemi a trendy. Máme přehled o filmové, hudební i divadelní scéně, nejenom o té domácí. Podstupujeme rádi nové výzvy, tzn. nebojíme se netradičních řešení. Náš pohled na věc je stále mladý a současný, ale řídíme se heslem: Kdo chce jít dál, musí se podívat zpět. Vždy nabízíme více variant řešení, které vycházejí z požadavků klienta.

Umíme být jako armáda

, která plní svůj úkol bezezbytku, známe slovo odpovědnost a umíme ji nést. Naše exekuční a koncepční zkušenosti zkracují procesy a snižují cenu. Stanovených cílů dosahujeme za každého počasí.