div

EVENT MARKETING

EVENT MARKETING
EVENT MANAGEMENT
BRAND ENTERTAINMENT

Proces:

Zadání, definice cílové skupiny, kreativa, koncept, cena, program a aktivity, scénář dramaturgie, režie, projekt, exekuce (technické a organizační zajištění) catering, dárkové a propagační předměty, medializace, monitoring a vyhodnocení.

Okruh akcí:

  • Společenské akce (firemní, výroční, vánoční večírky, slavnostní rauty a bankety, teambuildingové akce, galavečery)
  • Promoakce (roadshow, workshopy, prezentace výrobků, představení nových produktů, sportovní a společenské akce)
  • Kulturní události (módní přehlídky, slavnostní filmové a divadelní premiéry, výstavy, koncerty, party)
  • Konferenční činnost (kongresy, konference, symposia, semináře, tiskové konference)

Barometr s.r.o.

existuje od roku 2003. Kořeny společnosti sahají k agentuře Lighthouse, která zaujímala od roku 1995 vůdčí pozici na trhu pořádání hudebních a kulturních akcí.

Jsme týmem profesionálů

, který vám zajistí servis v oblastech event marketingu, produkce, promotion, výroby dekorací, reklamních materiálů, 3D designu event-operation equipmentu, artist bookingu a personálního servisu. Naší předností je schopnost uspokojit vysoké nároky klientů na koncept, servis, kreativu, design a technické řešení. Přání jako zatlouci hřebík do vody nám vrásky neudělá. Naše agentura je v neustálém kontaktu s moderními technologiemi a trendy. Máme přehled o filmové, hudební i divadelní scéně, nejenom o té domácí. Podstupujeme rádi nové výzvy, tzn. nebojíme se netradičních řešení. Náš pohled na věc je stále mladý a současný, ale řídíme se heslem: Kdo chce jít dál, musí se podívat zpět. Vždy nabízíme více variant řešení, které vycházejí z požadavků klienta.

Umíme být jako armáda

, která plní svůj úkol bezezbytku, známe slovo odpovědnost a umíme ji nést. Naše exekuční a koncepční zkušenosti zkracují procesy a snižují cenu. Stanovených cílů dosahujeme za každého počasí.