div

SEZNAM KLIENTŮ

Abecední seznam klientů resp. značek, které využili našich služeb:

Algida, Arc Worldwide, Camel, Comtech, Česká pojištovna, ČSA, Draft Prague,

Euro RSCG Praha, Finlandia, Galerie Středočeského kraje, Grafffin, GSMA,

Hachette Filipacchi, Kofola, LG, L&M, Lowe, Mapei, Marlboro, Maxim,

McCann ericsson, Milka, Naturella, Nokia, Petra, Ostravar, Philip Morris,

Pivovary Staropramen, Telefonica O2 Czech Republic, Thamesdown, T-Mobile,

TOI TOI, Vodafone Czech Republic, Zlatopramen, Zpráva Letišť Praha a další.


Barometr s.r.o.

existuje od roku 2003. Kořeny společnosti sahají k agentuře Lighthouse, která zaujímala od roku 1995 vůdčí pozici na trhu pořádání hudebních a kulturních akcí.

Jsme týmem profesionálů

, který vám zajistí servis v oblastech event marketingu, produkce, promotion, výroby dekorací, reklamních materiálů, 3D designu event-operation equipmentu, artist bookingu a personálního servisu. Naší předností je schopnost uspokojit vysoké nároky klientů na koncept, servis, kreativu, design a technické řešení. Přání jako zatlouci hřebík do vody nám vrásky neudělá. Naše agentura je v neustálém kontaktu s moderními technologiemi a trendy. Máme přehled o filmové, hudební i divadelní scéně, nejenom o té domácí. Podstupujeme rádi nové výzvy, tzn. nebojíme se netradičních řešení. Náš pohled na věc je stále mladý a současný, ale řídíme se heslem: Kdo chce jít dál, musí se podívat zpět. Vždy nabízíme více variant řešení, které vycházejí z požadavků klienta.

Umíme být jako armáda

, která plní svůj úkol bezezbytku, známe slovo odpovědnost a umíme ji nést. Naše exekuční a koncepční zkušenosti zkracují procesy a snižují cenu. Stanovených cílů dosahujeme za každého počasí.