div

PM EXPOZICE

PHILIP MORRIS MARKETINGOVÁ EXPOZICE 3. TISÍCILETÍ

Klient: Philip Morris

Zadavatel: Atelier B9

Instalace - marketingové expozice 3. tisíciletí pro Muzeum tabáku v Kutné Hoře. Interaktivní prezentace značek Philip Morris, synchronizace zvuku, světla a videa.

Datum a místo: 2007, Kutná Hora

Servis: Koncept a supervize technického řešení audio efektů (ozvučení obrazu, 8 - kanálový zvuk, vibrační sedačka), video efektů (prostorové projekce – 6 projektorů, touchscreen - ovládání, pohybové senzory), videoinstalací a prostorového osvícení.


Barometr s.r.o.

existuje od roku 2003. Kořeny společnosti sahají k agentuře Lighthouse, která zaujímala od roku 1995 vůdčí pozici na trhu pořádání hudebních a kulturních akcí.

Jsme týmem profesionálů

, který vám zajistí servis v oblastech event marketingu, produkce, promotion, výroby dekorací, reklamních materiálů, 3D designu event-operation equipmentu, artist bookingu a personálního servisu. Naší předností je schopnost uspokojit vysoké nároky klientů na koncept, servis, kreativu, design a technické řešení. Přání jako zatlouci hřebík do vody nám vrásky neudělá. Naše agentura je v neustálém kontaktu s moderními technologiemi a trendy. Máme přehled o filmové, hudební i divadelní scéně, nejenom o té domácí. Podstupujeme rádi nové výzvy, tzn. nebojíme se netradičních řešení. Náš pohled na věc je stále mladý a současný, ale řídíme se heslem: Kdo chce jít dál, musí se podívat zpět. Vždy nabízíme více variant řešení, které vycházejí z požadavků klienta.

Umíme být jako armáda

, která plní svůj úkol bezezbytku, známe slovo odpovědnost a umíme ji nést. Naše exekuční a koncepční zkušenosti zkracují procesy a snižují cenu. Stanovených cílů dosahujeme za každého počasí.