div

MARLBORO ULTRAVIOLET

Brand: Marlboro

Promotion limitované edice obalu značky Marlboro -  Afterdark, spojené s hudebními eventy. V jeden den a jeden čas na třech místech v České republice. Hlavní interpret propojen přes telemost z Prahy do Brna a Ostravy.

Datum: 3 města / 2005

Servis: Event and promo koncept, promotion (tvorba promotion strategie, mechaniky, koordinace, vyhodnocení), promo týmy, promo outfit, sms registrace, produkce, project managemant, dekorace, scénografie, performance a kostýmy, catering, umělecký booking management, personal servis, location scouting, audio & video produkce (výroba tv spotů), grafika (dtp studio, multimedia, tvorba www stránek), tisková produkce.


Barometr s.r.o.

existuje od roku 2003. Kořeny společnosti sahají k agentuře Lighthouse, která zaujímala od roku 1995 vůdčí pozici na trhu pořádání hudebních a kulturních akcí.

Jsme týmem profesionálů

, který vám zajistí servis v oblastech event marketingu, produkce, promotion, výroby dekorací, reklamních materiálů, 3D designu event-operation equipmentu, artist bookingu a personálního servisu. Naší předností je schopnost uspokojit vysoké nároky klientů na koncept, servis, kreativu, design a technické řešení. Přání jako zatlouci hřebík do vody nám vrásky neudělá. Naše agentura je v neustálém kontaktu s moderními technologiemi a trendy. Máme přehled o filmové, hudební i divadelní scéně, nejenom o té domácí. Podstupujeme rádi nové výzvy, tzn. nebojíme se netradičních řešení. Náš pohled na věc je stále mladý a současný, ale řídíme se heslem: Kdo chce jít dál, musí se podívat zpět. Vždy nabízíme více variant řešení, které vycházejí z požadavků klienta.

Umíme být jako armáda

, která plní svůj úkol bezezbytku, známe slovo odpovědnost a umíme ji nést. Naše exekuční a koncepční zkušenosti zkracují procesy a snižují cenu. Stanovených cílů dosahujeme za každého počasí.