div

RED ZONE

MARLBORO RED ZONE

Brand: Marlboro

Prezentace značky Marlboro na letních festivalech v podobě luxusního hudebního stanu/klubu.

Kompletní produkční, umělecké a personální zajištění projektu

Datum a místo: 9 festivalů léto 2005, 8 festivalů léto 2006

Servis: Kompletní koncept, logistika, produkce, project managemant a řízení dalších dodavatelských subjektů, scenografie (světla a projekce), catering (barmani a kompletní catering), umělecký booking management (CZ + international hudba), personal servis, location a event scouting (výběr festivaly a umístění na nich),promo aktivity (výroba a exekuce interaktivních workshopů).


Barometr s.r.o.

existuje od roku 2003. Kořeny společnosti sahají k agentuře Lighthouse, která zaujímala od roku 1995 vůdčí pozici na trhu pořádání hudebních a kulturních akcí.

Jsme týmem profesionálů

, který vám zajistí servis v oblastech event marketingu, produkce, promotion, výroby dekorací, reklamních materiálů, 3D designu event-operation equipmentu, artist bookingu a personálního servisu. Naší předností je schopnost uspokojit vysoké nároky klientů na koncept, servis, kreativu, design a technické řešení. Přání jako zatlouci hřebík do vody nám vrásky neudělá. Naše agentura je v neustálém kontaktu s moderními technologiemi a trendy. Máme přehled o filmové, hudební i divadelní scéně, nejenom o té domácí. Podstupujeme rádi nové výzvy, tzn. nebojíme se netradičních řešení. Náš pohled na věc je stále mladý a současný, ale řídíme se heslem: Kdo chce jít dál, musí se podívat zpět. Vždy nabízíme více variant řešení, které vycházejí z požadavků klienta.

Umíme být jako armáda

, která plní svůj úkol bezezbytku, známe slovo odpovědnost a umíme ji nést. Naše exekuční a koncepční zkušenosti zkracují procesy a snižují cenu. Stanovených cílů dosahujeme za každého počasí.