div

MARLBORO CITYQUEST

Brand: Marlboro

Najdi místo ve městě pomocí sms kvízu, přijď a čeká tě překvapení v podobě komponovaného večera plného netradičních spojení hudebních žánrů, divadla a performance.

Datum a místo: prosinec 2003 / Liberec

Servis: Promo and Event koncept,  project managment,  produkce,  promo mechanika, promo aktivity, exekuce, dekorace, scéna (světla a projekce), kostýmy, catering (barmani a kompletní catering), personální servis,  umělecký booking management (CZ + international hudba), perfomance, program,  location scouting, rekonstrukce objektu, grafika


Barometr s.r.o.

existuje od roku 2003. Kořeny společnosti sahají k agentuře Lighthouse, která zaujímala od roku 1995 vůdčí pozici na trhu pořádání hudebních a kulturních akcí.

Jsme týmem profesionálů

, který vám zajistí servis v oblastech event marketingu, produkce, promotion, výroby dekorací, reklamních materiálů, 3D designu event-operation equipmentu, artist bookingu a personálního servisu. Naší předností je schopnost uspokojit vysoké nároky klientů na koncept, servis, kreativu, design a technické řešení. Přání jako zatlouci hřebík do vody nám vrásky neudělá. Naše agentura je v neustálém kontaktu s moderními technologiemi a trendy. Máme přehled o filmové, hudební i divadelní scéně, nejenom o té domácí. Podstupujeme rádi nové výzvy, tzn. nebojíme se netradičních řešení. Náš pohled na věc je stále mladý a současný, ale řídíme se heslem: Kdo chce jít dál, musí se podívat zpět. Vždy nabízíme více variant řešení, které vycházejí z požadavků klienta.

Umíme být jako armáda

, která plní svůj úkol bezezbytku, známe slovo odpovědnost a umíme ji nést. Naše exekuční a koncepční zkušenosti zkracují procesy a snižují cenu. Stanovených cílů dosahujeme za každého počasí.